מדיניות הפרטיות ותנאי שימוש

הצהרה כללית
אתר האינטרנט: lior-fix.com מחויב להבטיח את פרטיות המידע האישי שלכם ולדאוג לאבטחתו, לכן אנו מקפידים על חוקי הגנת המידע ואבטחת המידע הישימים בכל הפעילות שלנו באינטרנט. נא לקרוא בהמשך ההתייחסות לגבי סוגי המידע ותנאי השימוש.

הצהרת נגישות
אנו משתדלים לשפר את נגישות האתר ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. יש לציין כי למרות המאמץ הרב בנושא ההנגשה, ייתכן ויתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם הונגשו. במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי במהלך הגלישה, אנא דווחו לנו, שלחו מידע מפורט ככל הניתן באמצעות טופס יצירת קשר.

מידע אישי
במידה ובחרתם להעביר אלינו מידע אישי באמצעות עמוד צור קשר או בכל אמצעי התקשרות אחר, אנו נשתדל לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולטפל בבקשתכם באמצעות מידע זה. בכל שאלה בנוגע למדיניות אבטחת המידע שלנו ואו תנאי השימוש באתר אנא צרו קשר.

קוקיות
האתר עושה שימוש ב-"Cookies", אלו קבצי טקסט המאוחסנים במחשב ומשמשים שרותי צד ג' לצורך עיבוד נתונים. ניתן לחסום "קוקיות" באמצעות שינוי הגדרות תוכנת הדפדפן. במקרה כזה יתכן כי חלק מתכונות האתר לא יפעלו בצורה תקינה.

גוגל אנליטיקס
אתר זה משתמש בשירותי ניתוח נתונים באינטרנט שמסופקים על-ידי חברת Google Inc. איסוף הנתונים משמש את 'גוגל' כדי לגבש דו"חות פעילות בנוגע לאופן השימוש באתר. ניתן למנוע זאת על ידי הורדה והתקנה של תוסף לדפדפן.

פרסום ממומן
Google Ads הינה תוכנית פרסום באמצעות חברת גוגל לעסקים המעוניינים להציג מודעות בגוגל וברשת הפרסום שלה. ניתן למצוא מידע נוסף במדריך: מדיניות הפרסום של גוגל.

קישורים לאתרים אחרים
אתר: lior-fix.com מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. עליכם לדעת כי איננו נושאים באחריות לתכניהם או לפעילותם של האתרים האחרים הללו.

זכויות יוצרים
כל התכנים באתר לרבות קבצי המדיה שייכים לבעליהם. אין לעשות שימוש בתוכן האתר ללא אישור מראש ובכתב מאת: "ליאור - תיקון מוצרי חשמל" לרבות תמונות, מבנה האתר והמידע המופיע בו.

מחלוקות משפטיות
מדיניות פרטיות זו, כמו תנאי השימוש, כפופים לדינים החלים בישראל. במקרה של מחלוקת הנוגעת לשימוש באתר, על כל הכרוך והנובע מכך, יהיה מקום השיפוט הבלעדי בבתי המשפט במחוז המרכז בלבד.